• Երևանի Առնո Բաբաջանյանի անվան

    Պետական Երաժշտամանկավարժական քոլեջ
  • Երևանի Առնո Բաբաջանյանի անվան

    Պետական Երաժշտամանկավարժական քոլեջ
Դասացուցակ

2020-2021 ուստարվա առաջին կիսամյակի խմբակային պարապմունքների դասացուցակ

Հանրակրթական բաժին

Դաշնամուր
Լարային բաժին
Փողային և հարվածային գործիքներ
Ժող. գործիքներ
Երգեցողություն
Երգչախմբավարություն
Երաժշտության տեսություն

Ուշադրություն

 Հանրակրթական բաժնի I և II կուրսերի դասացուցակներում

  կատարվել են  փոփոխություններ 

 04.11.2020

 


ԴԱՍԱԺԱՄԵՐ

1. 14:00- 14:30

2. 14:30- 15:00

3. 15:05- 15:40

4. 15:40- 16:05

5. 16:10- 16:40

6. 16:40- 17:10

7. 17:15- 17:45

8. 17:45- 18:15

9. 18:20- 18:50

10. 18:50- 19:20




23 - 30 հունիսի 2019 թ.
Դիմորդի անկյուն

Հարգելի դիմորդ

Երեվանի Առնո Բաբաջանյանի անվան պետական երաժշտամանկավարժական քոլեջը
հրավիրում է ձեզ՝ ստանալու մասնագիտական երաժշտական կրթություն

Ավելին

Մեր շրջանավարտները
  

  
  

Կապվել մեզ հետ

Հասցե՝ ՀՀ, ք.Երևան, Ազատության 18

 

Ի գիտություն ուսանողներին, դասախոսներին

      Հոկտեմբերի 19- ից  նոյեմբերի 2- ը քոլեջում բոլոր խմբակային և անհատական դասերը կանցկացվեն առցանց ձևաչափով:

 

 



 

 2020-2021 ՈՒՍՏԱՐՎԱ 1-ԻՆ ԿՈՒՐՍԻ ՈՒՍԱՆՈՂՆԵՐԻ ՑՈՒՑԱԿ՝ ԸՍՏ ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԵՎ ՀԱՆՐԱԿՐԹԱԿԱՆ ԽՄԲԵՐԻ

                                                       

Երաժշտական խմբեր

Դաշնամուր

1.      Հայրապետյան Էմիլ Հարությունի

2.      Սահակյան Արփի Կարենի

3.      Մխչյան Գայանե Վարուժանի

4.      Հարությունյան Լիանա Արթուրի

5.      Հախվերդյան Անժելա Սեյրանի

6.      Մարտիրոսյան Սերինե Արմենի

7.      Անտոնյան Շուշանիկ Կարենի

8.      Երիցյան Հովհաննես Վաղինակի

9.      Հանեսյան Աբրահամ Արշալույսի

10.  Գրիգորյան Ալեքսանդր Արսենի

Լարային գործիքներ

1.      Զաքարյան Վիկտորյա Արմանի

2.      Խաչունց Լիլիթ Կարենի

3.      Մանուկյան Մարիաննա Ալեքսանդրի

4.      Աֆրիկյան Արման Էդվարդի

5.      Բալայան Էլլա Արայի

6.      Ամիրյան Թամարա Արսենի

7.      Գյուլումյան Սամվել Աբգարի

8.      Սարգսյան Լևոն Արմենի

9.      Հովհաննիսյան Արեգ Արմենի

10.  Մելքոնյան Մելինե Սևակի

11.  Մելքոնյան Էլեն Արայի

Փողային եվ հարվածային գործիքներ                                 

            1-ին խումբ          

1.      Խաչատրյան Լևոն Գրիգորի

2.      Փարսադանյան Էմանուելա Հովակիմի

3.      Տեր-Գրիգորյան Արամ Գևորգի

4.      Պետրոսյան Արուս Արարատի

5.      Մխիթարյան Նարեկ Արթուրի

6.      Մկրտչյան Հովհաննես Սամվելի

7.      Մելիքյան Կարինե Օգսենի

8.      Ղարադաղյան Արման Վահանի

9.      Ղարադաղյան Արեն Վահանի

2-րդ խումբ

1..      Աբգարյան Արսեն Արթուրի

2.      Փաշիկյան Էրիկ Գարիկի

3.      Ուլիխանյան Գարիկ Վահանի

4.      Փանդունց Ռաֆայել Կարենի

5.      Կարապետյան Էդուարդ Աշոտի

6.      Հակոբյան Վոլոդյա Արտակի

7.      Համբարձումյան Կարեն Հովհաննեսի

8.      Կոշկակարյան Նարեկ Հովհաննեսի

 

 

ԺՈՂՈՎՐԴԱԿԱՆ ԳՈՐԾԻՔՆԵՐ

1-ին խումբ

   1.      Կարապետյանց Աննա Կարենի

    2.      Խաչատրյան Անուշ Գրիգորի

   3.      Նավասարդյան Ռուբեն Գրիշայի 

   4.      Բդոյան Հովհաննես Հարությունի

   5.      Չիլինգարյան Արմինե Վարուժանի

   6.      Նիկոլյան Անի Անդրանիկի

   7.      Ավագյան Նարեկ Էմիլի

   8.      Հարությունյան Մարիամ Արայի

 

                      2-րդ խումբ

            1.         Խաչատրյան Աբգար Գարիկի

        2.      Մարտիրոսյան Սեդա Հայկի

3.   Ղարիբյան Վիրաբ Հակոբիկի

4.   Օգանեսովա Միլենա Օնիկի

5.   Հունանյան Գրիգոր Գառնիկի

6.   Զարգարյան Ռուբեն Վահրամի

7.   Կառավարիչյան Դերենիկ Գրիգորի

8.   Թադևոսյան Արման Արթուրի

 

           3-րդ խումբ

1.      Խչոյան Վահե Հայկի

2.      Խուբլարյան Արման Արամայիսի

3.      Մկրտչյան Հայկ Ռոմիկի

4.      Մուրադյան Ռոզա Կարենի

5.      Թովմասյան Սոնա Սարգիսի

6.      Այվազյան Ռազմիկ Սամվելի

7.      Չիլինգարյան Սուրեն Ռուսլանի

8.      Նազարյան Էլզա Կարենի

 

4-րդ խումբ

1.      Գորգինյան Սեյրան Սարգսի

2.      Նուրբեկյան Թերեզա Գարիկի

3.      Համբարձումյան Սարգիս Մարտինի

4.      Աղաջանյան Էրիկ Էդուարդի

5.      Քլինջյան Արթուր Ռուբենի

6.      Մարտիրոսյան Ռաֆայել Արսենի

7.      Թևոսյան Գևորգ Մնացականի

8.      Խաչատրյան Խաչիկ Էդգարի

 

5-րդ խումբ

1.      Մանուկյան Գևորգ Արմենի

2.      Սարգսյան Աշոտ Արթուրի

3.      Հայրապետյան Վահագն Վյաչեսլավի

4.      Մեխակյան Գագիկ Էդգարի

5.      Խաչատրյան Գայանե Զավենի

6.      Ղանդիլյան Նորիկ Համբարձումի

7.      Մուրադյան Նարինե Արայի /XII բազա/

8.      Դուրգարյան Ամալյա Արամայիսի  /XII բազա/

 

Երգեցողություն

1-ին խումբ

1.      Գևորգյան Արփի Դավիթի 

2.      Վարդումյան Ֆրիդա Վահագնի

3.      Դալլաքյան Վալերի Սերգեյի

4.      Հովհաննիսյան Վահրամ Վահեի

5.      Առաքելյան Սյուզաննա Վիտալիի  

6.      Սարգսյան Հայկ Արսենի

7.      Ոսկանյան Էլեն Շավարշի

 

2-րդ խումբ

1.      Գասպարյան Էրիկ Հակոբի

2.      Ղազարյան Անի Արթուրի.

3.      Հովհաննիսյան Հովհաննես Հակոբի  

4.      Բաբայան Մարիամ Արթուրի

5.      Գրիգորյան Գոռ Արմանի 

6.      Վարդանյան Միլենա Պարգևի 

7.      Վահանյան Լևոն Արսենի  

 

3-րդ խումբ

1.      Աբրահամյան Գայանե Արազի

2.      Փինաչյան Անահիտ Հայկի

3.      Գասպարյան Լևոն Գագիկի

4.      Հովհաննիսյան Անդրեյ Համբարձումի

5.      Սահակյան Դավիթ Տիգրանի

6.      Հարությունյան Վանիկ Մեխակի

7.      Գրիգորյան Գոռ Գենադիի

8.      Հակոբյան Ավետիք Արսենի

 

4-րդ խումբ

1.      Խաչատրյան Վահրամ Գևորգի

2.      Մխիթարյան Քրիստինա Վարդանի

3.      Բոյաջյան Էլեն Հովսեփի

4.      Խաչատրյան Վրեժ Կամոյի

5.      Ֆրինջյան Գոռ Հովհաննեսի

6.      Կարապետյան Վանիկ Էդուարդի

7.      Աբրահամյան Աստղիկ Արմենի

8.      Դանիելյան Արթուր Ստեփանի

 

5-րդ խումբ

1.Մելքոնյան Ավետիս Արսենի

2.Մխիթարյան Անի Ասատուրի

3.Աթանեսյան Ռոզա Արամի

4.Գևորգյան Աննա Մխիթարի  - /XII բազա/

5.Կուրդյան Ալինա Արայիկի - /XII բազա/

6.Վիրաբյան Ալլա Արմենի  - /XII բազա/

7.Մխոյան Սամվել Միսակի  -  /XII բազա/

 

 

Երգչախմբավարություն

1.      Մարտիրոսյան Կամելիյա Գագիկի

2.      Քալաշյան Նանե Մհերի

3.      Կարապետյան Գագիկ Ստյոպի

 

Երաժշտության տեսություն

1.      Նամավար Սիմելա Ալիի

2.      Սիրունյան Սամվել Գեղամի

3.      Սվազյան Մանե Մելքոնի

4.      Մաթևոսյան Էվելինա Արթուրի

Հանրակրթական խմբեր

1-ին կուրս, «ա» խումբ

 

1.      Հայրապետյան Էմիլ Հարությունի

2.      Սահակյան Արփի Կարենի

3.      Մխչյան Գայանե Վարուժանի

4.      Հարությունյան Լիանա Արթուրի

5.      Հախվերդյան Անժելա Սեյրանի

6.      Մարտիրոսյան Սերինե Արմենի

7.      Անտոնյան Շուշանիկ Կարենի

8.      Երիցյան Հովհաննես Վաղինակի

9.      Հանեսյան Աբրահամ Արշալույսի

10.  Գրիգորյան Ալեքսանդր Արսենի

11.  Զաքարյան Վիկտորյա Արմանի

12.  Խաչունց Լիլիթ Կարենի

13.  Մանուկյան Մարիաննա Ալեքսանդրի

14.  Աֆրիկյան Արման Էդվարդի

15.  Բալայան Էլլա Արայի

16.  Ամիրյան Թամարա Արսենի

17.  Գյուլումյան Սամվել Աբգարի

18.  Սարգսյան Լևոն Արմենի

19.  Հովհաննիսյան Արեգ Արմենի

20.  Մելքոնյան Մելինե Սևակի

21.  Մելքոնյան Էլեն Արայի

 

 

1-ին կուրս, «բ» խումբ

1.      Խաչատրյան Լևոն Գրիգորի

2.      Փարսադանյան Էմանուելա Հովակիմի.

3.      Տեր-Գրիգորյան Արամ Գևորգի

4.      Պետրոսյան Արուս Արարատի

5.      Մխիթարյան Նարեկ Արթուրի

6.      Աբգարյան Արսեն Արթուրի

7.      Մելիքյան Կարինե Օգսենի

8.      Մկրտչյան Հովհաննես Սամվելի

9.      Ղարադաղյան Արման Վահանի

10.  Փաշիկյան Էրիկ Գարիկի

11.  Ղարադաղյան Արեն Վահանի

12.  Ուլիխանյան Գարիկ Վահանի

13.  Փանդունց Ռաֆայել Կարենի

14.  Կարապետյան Էդուարդ Աշոտի

15.  Հակոբյան Վոլոդյա Արտակի

16.  Համբարձումյան Կարեն Հովհաննեսի

17.  Կոշկակարյան Նարեկ Հովհաննեսի

18.  Մարտիրոսյան Կամելիյա Գագիկի

19.  Քալաշյան Նանե Մհերի

20.  Կարապետյան Գագիկ Ստյոպի

21.  Նամավար Սիմելա Ալիի

22.  Սիրունյան Սամվել Գեղամի

23.  Սվազյան Մանե Մելքոնի

24.  Մաթևոսյան Էվելինա Արթուրի

 

1-ին կուրս, «գ» խումբ

1.      Կարապետյանց Աննա Կարենի

2.      Խաչատրյան Անուշ Գրիգորի

3.      Խաչատրյան Աբգար Գարիկի

4.      Նավասարդյան Ռուբեն Գրիշայի 

5.      Բդոյան Հովհաննես Հարությունի

6.      Նիկոլյան Անի Անդրանիկի

7.      Ավագյան Նարեկ Էմիլի

8.      Հարությունյան Մարիամ Արայի

9.      Չիլինգարյան Արմինե Վարուժանի

10.  Մարտիրոսյան Սեդա Հայկի

11.  Ղարիբյան Վիրաբ Հակոբիկի

12.  Օգանեսովա Միլենա Օնիկի

13.  Հունանյան Գրիգոր Գառնիկի

14.  Զարգարյան Ռուբեն Վահրամի

15.  Կառավարիչյան Դերենիկ Գրիգորի

16.  Թադևոսյան Արման Արթուրի

17.  Գորգինյան Սեյրան Սարգսի

18.  Նուրբեկյան Թերեզա Գարիկի

19.  Համբարձումյան Սարգիս Մարտինի

20.  Աղաջանյան Էրիկ Էդուարդի

21.  Քլինջյան Արթուր Ռուբենի

22.  Մարտիրոսյան Ռաֆայել Արսենի

23.  Թևոսյան Գևորգ Մնացականի

24.  Խաչատրյան Խաչիկ Էդգարի

1-ին կուրս, «դ» խումբ

1.      Խուբլարյան Արման Արամայիսի

2.      Մկրտչյան Հայկ Ռոմիկի

3.      Մուրադյան Ռոզա Կարենի

4.      Խչոյան Վահե Հայկի

5.      Թովմասյան Սոնա Սարգիսի

6.      Այվազյան Ռազմիկ Սամվելի

7.      Չիլինգարյան Սուրեն Ռուսլանի

8.      Նազարյան Էլզա Կարենի

9.      Մանուկյան Գևորգ Արմենի

10.  Սարգսյան Աշոտ Արթուրի

11.  Հայրապետյան Վահագն Վյաչեսլավի

12.  Մեխակյան Գագիկ Էդգարի

13.  Խաչատրյան Գայանե Զավենի

14.  Ղանդիլյան Նորիկ Համբարձումի

15.  Խաչատրյան Վահրամ Գևորգի

16.  Մխիթարյան Քրիստինա Վարդանի

17.  Բոյաջյան Էլեն Հովսեփի

18.  Խաչատրյան Վրեժ Կամոյի

19.  Ֆրինջյան Գոռ Հովհաննեսի

20.  Կարապետյան Վանիկ Էդուարդի

21.  Աբրահամյան Աստղիկ Արմենի  

22.  Դանիելյան Արթուր Ստեփանի

23.  Հակոբյան Ավետիք Արսենի

24.  Մուրադյան Նարինե Արայի /XII բազա/

25.  Դուրգարյան Ամալյա Արամայիսի  /XII բազա/

26.  Գևորգյան Աննա Մխիթարի /XII բազա/

27.  Կուրդյան Ալինա Արայիկի /XII բազա/

28.  Վիրաբյան Ալլա Արմենի /XII բազա/

29.  Մխոյան Սամվել Միսակի /XII բազա/

XII – բազայի  բոլոր ուսանողները ուսումնասիրում են «Ֆիզկուլտուրա», իսկ դասական վոկալ ուսումնասիրողները նաև «Իտալերեն լեզու»:

1-ին կուրս, «ե» խումբ

1.      Գևորգյան Արփի Դավիթի

2.      Վարդումյան Ֆրիդա Վահագնի  

3.      Դալլաքյան Վալերի Սերգեյի  

4.      Հովհաննիսյան Վահրամ Վահեի  

5.      Առաքելյան Սյուզաննա Վիտալիի  

6.      Սարգսյան Հայկ Արսենի  

7.      Ոսկանյան Էլեն Շավարշի

8.      Գասպարյան Էրիկ Հակոբի

9.      Ղազարյան Անի Արթուրի

10.  Հովհաննիսյան Հովհաննես Հակոբի

11.  Բաբայան Մարիամ Արթուրի

12.  Գրիգորյան Գոռ Արմանի 

13.  Վարդանյան Միլենա Պարգևի 

14.  Վահանյան Լևոն Արսենի  

15.  Աբրահամյան Գայանե Արազի

16.  Փինաչյան Անահիտ Հայկի

17.  Գասպարյան Լևոն Գագիկի

18.  Հովհաննիսյան Անդրեյ Համբարձումի

19.  Սահակյան Դավիթ Տիգրանի

20.  Հարությունյան Վանիկ Մեխակի

21.  Գրիգորյան Գոռ Գենադիի

22.  Մելքոնյան Ավետիս Արսենի

23.  Մխիթարյան Անի Ասատուրի

24.  Աթանեսյան Ռոզա Արամի


 


Հարգելի ուսանողներ 


2020-2021 ուսումնական տարին կմեկնարկի առաջին  կուրսեցիների համար սեպտեմբերի 14- ին ժամը 9:30 քոլեջի բակում: 

Բոլոր առարկաները առաջին կուրսեցիները կանցնեն առկա ձևաչափով սեպտեմբերի 14- 30, որից հետո

 բոլոր խմբակային առարկաները (հանրակրթական և երաժշտատեսական) կանցնեն առցանց: Հատուկ մասնագիտական առարկաները կշարունակվեն առկա:


 Այլ կուրսերում ուսումնական տարին կսկսվի սեպտեմբերի 15- ից:

Առկա ձևաչափով կանցնեն միայն   հատուկ մասնագիտական առարկաները:


Խնդրվում է առաջին կուրսերի կուրսղեկներին, սեպտեմբերի 14 -ին, ներկա լինել քոլեջում ժամը 9:00 

 


 

 

ՀԱՐԳԵԼԻ ԴԱՍԱԽՈՍՆԵՐ

 Տեղեկացնում ենք, որ ձեր ամբիոնների ժողովները սկսած սեպտեմբերի 7-ից կկայանան քոլեջի՝ մեծ դահլիճում  հետևյալ ժամանակացույցով'


Լարային ամբիոն- երկուշաբթի (7 սեպտեմբերի), ժ.12:00;

 Դաշնամուրային ամբիոն- երկուշաբթի (7 սեպտեմբերի), ժ.13:00;

 Փողային ամբիոն- երկուշաբթի (7 սեպտեմբերի), ժ.14:00;

 Տեսական ամբիոն- երեքշաբթի (8 սեպտեմբերի), ժ.12:00; 

 Հանրակրթական ամբիոն- երեքշաբթի (8 սեպտեմբերի), ժ.13:00;

 Խմբավարության և երգեցողության ամբիոներ- չորեքշաբթի (9 սեպտեմբերի), ժ.12:00; 

 Ժող. գործիքների ամբիոն- չորեքշաբթի (9սեպտեմբերի), ժ.13:00; 

 Ընհանուր դաշնամուրի ամբիոն- չորեքշաբթի (9 սեպտեմբերի), ժ. 14:00:

 



 

  Ուշադրություն

2020-2021 ուսումնական տարվա առաջին կուրսի վճարովի համակարգում սովորողների առաջին կիսամյակի ուսման վարձը հարկավոր է վճարել մինչև ս/թ. օգոստոսի 28- ը ներառյալ:

          Նշված ժամկետներում ուսման վարձը չվճարելու դեպքում, դիմորդը չի հրամանագրվի, որպես ուսանող:

 


 

 

  Ուշադրություն

2020-2021 ուսումնական տարվա ընդունելության մրցույթի քննական արդյունքները դիտեք այստեղ




 

 


Հայտագիր

Գալա-համերգ

Թավջութակի երաժշտության համերգ

Բարեգործական համերգ

Ամանորյա համերգ

Դասարանական համերգ

Հետևեք մեզ