• Երևանի Առնո Բաբաջանյանի անվան

    Պետական Երաժշտամանկավարժական քոլեջ
  • Երևանի Առնո Բաբաջանյանի անվան

    Պետական Երաժշտամանկավարժական քոլեջ
23 - 30 հունիսի 2019 թ.
Դիմորդին

Հարգելի դիմորդ

Երեվանի Առնո Բաբաջանյանի անվան պետական երաժշտամանկավարժական քոլեջը
հրավիրում է ձեզ՝ ստանալու մասնագիտական երաժշտական կրթություն

Ավելին

Մեր շրջանավարտները
  

  
  

Կապվել մեզ հետ

Հասցե՝ ՀՀ, ք.Երևան, Ազատության 18

Նորություններ

29 հուլիս 2019

Երևանի Ա.Բաբաջանյանի անվան պետական երաժշտամանկավարժական քոլեջի

2019-2020 ուստարվա ընդունելության վերջնական արդյունքները

Հ/Հ

գ/Հ

Դաշնամուր /հիմնական կրթություն IX բազա /

Մ.բ.

Հ.լ.

Մասն

Սոլֆ.

Ընդհ.

1

7

Օհանյան Տաթևիկ Ռուբենի

14.3

16

16

9

55,3

2

5

Խաչատրյան Շուշան Հովհաննեսի

17.3

14

14

10

55,3

3

4

Սերոբյան Ալբերտ Արայի

15.1

13

14

9

51,1

4

2

Հովհաննիսյան Մարիամ Ռոբերտի

11.8

10

13

10

44,8

5

1

Երյոմին Տիգրան Ստանիսլավի

12.3

10

11

8

41,3

 

Մրցույթով անցած

 

 

 

Հ/Հ

գ/Հ

Դաշնամուր /միջնակարգ կրթություն XII բազա/

Մ.բ.

Հ.լ.

Մասն

Սոլֆ.

Ընդհ.

1

3

Սայադյան Մանե Սարգիսի

13.8

14

12

9

48,8

2

6

Խաչատրյան Եսթեր Ալիկի

13.9

12

9

8

42,9

 

Հ/Հ

գ/Հ

Լարային գործիքներ/հիմնական կրթություն IX բազա /

Մ.բ.

Հ.լ.

Մասն

Սոլֆ.

Ընդհ.

 

1

6

Պետրոսյան Ինեսսա Արսենի

18.2

18

20

18

74,2

ջութակ

2

7

Խեքոյան Լիաննա Արսենի

18.4

17

15

17

67,4

ջութակ

3

46

Հակոբյան Անահիտ Մհերի

13.8

13

17

8

51,8

կիթառ

4

4

Կիրակոսյան Մարիամ Արամի

12.2

14

14

10

50,2

թավջութակ

5

24

Մարտիրոսյան Հրայր Մառի

13.1

11

17

8

49,1

կիթառ

6

2

Գյուլխասյան Մանուշ Թելմանի

12.5

15

13

8

48,5

ջութակ

7

3

Քյուլճեան Ռիտա Վազգէնի

14.5

11

14

8

47,5

ջութակ

8

5

Բադիկյան Գայանե Վահագնի

12.6

11

13

8

44,6

ալտ

9

59

Թադևոսյան Հեսու Գագիկի

11.5

12

12

8

43,5

կիթառ

10

1

Եղիազարյան Էդգար Գագիկի

 

10.8

12

10

8

40,8

ջութակ

 

Մրցույթով անցած

 

Հ/Հ

գ/Հ

Փողային և հարվածային գործիքներ /հիմնական կրթություն IX բազա /

Մ.բ.

Հ.լ.

Մասն

Սոլֆ.

Ընդհ.

Գործիք.

1

13

Հովհաննիսյան Մարի Վարդանի

15,4

14

20

15

64,4

ֆլեյտա

2

9

Միրաքյան Կարինե Խոսրովի

18,3

17

18

10

63,3

ֆլեյտա

3

14

Ժամկոչյան Աշոտ Արմենի

13,5

13

18

13

57,5

շեփոր

4

6

Մուքայելյան Դավիթ Գրիգորի

13

11

18

13

55

կլարնետ

5

7

Վոլույեվիչ Արսեն Հենրիկի

13,4

13

19

9

54,4

հոբոյ

6

12

Սամվելյան Գոռ Հրանտի

12,2

13

19

10

54,2

կլարնետ

7

3

Ծատուրյան Ռոբերտ Արմենի

12,3

13

15

11

51,3

կլարնետ

8

8

Բաղդասարյան Նարեկ Սարգիսի

12,2

11

20

8

51,2

շեփոր

9

1

Գևորգյան Պարույր Նարեկի

13,4

12

15

10

50,4

քսիլոֆոն

10

11

Ասիրյան Արթուր Սողոմոնի

11

13

15

10

49

կլարնետ

11

10

Մարտիրոսյան Դավիթ Կարենի

10,9

10

18

8

46,9

քսիլոֆոն

12

5

Մալխասյան Էրիկ Արթուրի

11,2

10

17

8

46,2

կլարնետ

13

4

Հարությունյան Գագիկ Հովակիմի

10,3

11

16

8

45,3

շեփոր

14

2

Ղարադաղյան Արշակ Վահանի

10

9

18

8

45

բարիտոն

 

Հ/Հ

գ/Հ

Փողային և հարվածային գործիքներ /հիմնական կրթություն IX բազա /

Մ.բ.

Հ.լ.

Մասն

Սոլֆ.

Ընդհ.

Գործիք.

15

15

Գյուլումյան Հրանտ Վահրամի

9

11,7

12

10

9

42,7

16

16

Բոյաջյան Սարգիս Էդուարդի

9

12

10

11

8

41

Մրցույթից դուրս մնացած դիմորդների ցուցակ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Հ/Հ

գ/Հ

Ժողովրդական գործիքներ /հիմնական կրթություն IX բազա /

Մ.բ.

Հ.լ.

Մասն

Սոլֆ.

Ընդհ.

Գործիք.

Արտ.

1. 1

50

Մուրադյան Ցողիկ Հարությունի

17,3

14

18

13

62,3

քանոն

 

2. 2

26

Բաղինյան Դիանա Հայկի

16,8

14

17

14

61,8

ուդ

 

3. 3

14

Միքայելյան Տիգրան Վաղարշակի

16,8

13

16

16

61,8

դուդուկ

 

4. 4

35

Ծատուրյան Սյուզաննա Հայկի

15,6

16

16

13

60,6

քանոն

 

5. 5

45

Մանուչարյան Մանուկ Արտյոմի

18,1

15

18

9

60,1

շվի

 

6. 6

2

Խաչատրյան Ռոբերտ Մխիթարի

15,2

16

16

10

57,2

դուդուկ

 

7. 7

32

Մովսիսյան Նարեկ Կարապետի

17,4

14

16

9

56,4

դհոլ

 

8. 8

23

Հայրապետյան Լուսինե Մհերի

16,9

16

15

8

55,9

քանոն

 

9. 9

22

Գրիգորյան Վարուժան Հայկի

14,1

15

17

9

55,1

ակորդեոն

 

10.

31

Խաչատրյան Գոհար Ավետի

15,1

14

15

11

55,1

քանոն

 

11.

61

Տոռոզյան Էդուարդ Վլադիմիրի

17,5

12

15

10

54,5

դուդուկ

 

12.

41

Բաղդասարյան Տաթևիկ Աշոտի

18,3

16

12

8

54,3

քանոն

 

13.

25

Մելոյան Գուրգեն Արսենի

12,6

11

17

12

52,6

դուդուկ

 

14.

18

Ղարիբյան Վահագն Մաքսիմի

13,3

12

17

10

52,3

դուդուկ

 

15.

16

Քարիմյան Սյուզաննա Ավագի

18

16

10

8

52

քանոն

 

16.

27

Սարգսյան Ռիմա Լևոնի

12,9

10

18

11

51,9

քանոն

 

17.

43

Քարամյան Արշակ Լևոնի

11,5

10

18

12

51,5

դհոլ

 

18.

1

Նունեյան Նարինե Յուրիկի

13,4

14

15

9

51,4

քանոն

 

19.

20

Մարկոսյան Դավիթ Գագիկի

14,8

12

15

9

50,8

ակորդեոն

 

20.

10

Սահակյան Միքայել Արտակի

10,7

11

18

11

50,7

շվի

 

21.

40

Ստեփանյան Սարգիս Խորենի

13,7

12

12

13

50,7

դուդուկ

 

22.

68

Սուքիասյան Միլենա Ստեփանի

12,5

15

15

8

50,5

քանոն

 

23.

51

Ղարիբյան Վահան Տիգրանի

17,4

11

14

8

50,4

դուդուկ

 

24.

37

Միրեշյան Արեգնազ Ավետիսի

13,2

12

16

9

50,2

քանոն

 

25.

12

Ավետիսյան Գոռ Կարենի

11

14

17

8

50

դհոլ

 

26.

57

Մաղաքյան Արևշատ Սեյրանի

14,8

14

12

9

49,8

դուդուկ

 

27.

47

Նահապետյան Էրիկ Տիգրանի

9,7

11

16

13

49,7

սանթուր

 

28.

36

Վարդանյան Վահագն Պավելի

16,7

14

11

8

49,7

դուդուկ

 

Մրցույթով անցած

 

Մրցույթից դուրս մնացած դիմորդների ցուցակ

 

 

29.

42

Թորոսյան Գոռ Երվանդի

9

11,5

16

12

9

48,5

դհոլ

 

30.

5

Ավագյան Սամվել Հովհաննեսի

9

9,9

12

16

10

47,9

դհոլ

 

31.

64

Գևորգյան Նվեր Նորայրի

9

14,9

15

10

8

47,9

դուդուկ

 

32.

52

Միքայելյան Պարույր Արմենի

9

13,1

14

11

9

47,1

դուդուկ

 

33.

44

Մկրտչյան Արթուր Լևոնի

9

11,3

13

14

8

46,3

դհոլ

 

34.

21

Շահինյան Հարություն Արթուրի

9

12,6

10

14

9

45,6

շվի

 

35.

69

Իվանյան Արման Արամի

9

11,6

10

14

9

44,6

դհոլ

 

36.

60

Միսակյան Վաչիկ Ամուրի

9

13,6

13

9

9

44,6

դուդուկ

 

37.

62

Սիմոնյան Գարուշ Միհրանի

9

13,4

12

11

8

44,4

դուդուկ

 

38.

30

Պողոսյան Գարիկ Հովհաննեսի

9

12,2

14

10

8

44,2

դհոլ

 

39.

58

Կարապետյան Տիգրան Գագիկի

9

14,2

12

9

8

43,2

դուդուկ

 

40.

33

Խաչատրյան Խաչիկ Էդգարի

9

11

9

14

9

43

դուդուկ

 

41.

8

Հակոբյան Դավիթ Արայիկի

9

12

11

11

9

43

դհոլ

 

42.

3

Անտոնյան Արմեն Սեյրանի

9

12,6

13

9

8

42,6

դհոլ

 

43.

19

Շաբոյան Սամվել Կարապետի

9

11,2

9

13

9

42,2

դուդուկ

 

44.

56

Համբարձումյան Գոռ Կամոյի

9

12,2

12

10

8

42,2

դուդուկ

 

45.

39

Միրանշահյան Մհեր Կարենի

9

9,5

13

11

8

41,5

դուդուկ

 

46.

7

Զարգարյան Վիգեն Կարենի

9

11

8

13

8

40

դուդուկ

 

47.

4

Ղազարյան Հարություն Արսենի

9

11,7

11

9

8

39,7

դհոլ

 

48.

65

Միլիչկին Ստյոպա Արմենի

9

12,5

10

9

8

39,5

դուդուկ

 

49.

38

Սարգսյան Աշոտ Արթուրի

9

10,4

12

8

8

38,4

դուդուկ

 

50.

49

Սողոմոնյան Վարուժան Ժորայի

9

10,1

9

8

9

36,1

դուդուկ

 

51.

55

Ստեփանյան Արման Բաբկենի

9

10,6

8

9

8

35,6

դհոլ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Հ/Հ

գ/Հ

Երգեցողություն /հիմնական կրթություն IX բազա /

Մ.բ.

Հ.լ.

Մասն

Եր.տվ.ստ..

Ընդհ.

Երգ.

Արտ.

1.

50

Նազարյան Ալեն Արթուրի

15,5

16

17

18

66,5

Դաս.

 

2. 2

6

Մինասյան Տիգրան Գագիկի

13,7

14

18

20

65,7

Դաս.

 

3. 3

25

Առաքելյան Գարիկ Խաչիկի

10,8

14

19

20

63,8

Ժող.

 

4. 4

18

Աչոյան Սյուզաննա Գագիկի

16,5

16

14

16

62,5

Դաս.

 

5. 5

49

Հակոբյան Գոհար Հակոբի

15,9

15

18

13

61,9

Դաս.

 

6. 6

57

Հովսեփյան Գեղամ Անուշավանի

16,9

15

18

12

61,9

Դաս.

 

7. 8

23

Մովսիսյան Էդուարդ Հակոբի

14

12

17

18

61

Ժող.

 

8. 9

39

Մարտիրոսյան Անահիտ Կարենի

15

12

17

16

60

Դաս.

 

9.

29

Հովհաննիսյան Լաուրա Սենիկի

17

15

14

14

60

Էստ.

 

10. 11

14

Ներսիսյան Միլենա Արտակի

16,7

17

16

10

59,7

Դաս.

 

11. 12

66

Պողոսյան Նարեկ Արսենի

15,5

14

16

14

59,5

Էստ.

 

12. 13

21

Ասլանյան Մելինե Արայիկի

13,4

10

18

18

59,4

Էստ.

 

13. 14

20

Հովհաննիսյան Տիգրան Արթուրի

10,3

9

19

20

58,3

Ժող.

 

14. 15

51

Համբարձումյան Իզաբելա Գևորգի

16,3

16

16

10

58,3

Դաս.

 

15. 16

54

Ջոթյան Մարիա Ռուբենի

16,8

18

15

8

57,8

Դաս.

 

16.

9

Մալոյան Ռիտա Արայիկի

12,5

12

17

16

57,5

Դաս.

 

17.

19

Ալոյան Հրաչիկ Համլետի

13,9

11

17

15

56,9

Ժող.

 

18.

40

Նազիկյան Մարիաննա Արմենի

15,5

14

17

10

56,5

Դաս.

 

19.

17

Անդրեասյան Ալբերտ Հովհաննեսի

14,9

12

16

13

55,9

Դաս.

 

20.

48

Վարդումյան Մարիամ Վահագնի

14

10

19

12

55

Դաս.

 

21.

47

Մարգարյան Սմբատ Ռաֆայելի

14,3

13

17

10

54,3

Դաս.

 

22.

37

Միրաքյան Վահագն Ազատի

12,8

13

15

13

53,8

Ժող.

 

Մրցույթով անցած

 

 

 

 

 

 

 

Հ/Հ

գ/Հ

Երգեցողություն /միջնակարգ կրթություն XII բազա/

Մ.բ.

Հ.լ.

Մասն

Եր.տվ.ստ.

Ընդհ.

Երգ.

Արտոն.

1

53

Դուրգարյան Վարտգես Վիկտորի

19.3

20

16

9

64,3

Ժող.

 

2

58

Քերոբյան Աննա Սասունի

15.1

10

20

14

59,1

Դաս.

 

3

7

Քոչինյան Վահրամ Արմենի

13.2

16

14

15

58,2

Դաս.

Արտ.

 

 

Մրցույթից դուրս մնացած դիմորդների ցուցակ

1.

36

Հարությունյան Ռուբեն Զորիկի

14,1

14

13

12

53,1

Ժող.

 

2.

12

Հովհաննիսյան Էրիկ Հակոբի

17,1

12

12

12

53,1

Ժող.

 

3.

31

Հունանյան Մենուա Արսենի

18

17

10

8

53

Ժող.

Արտ.

4.

64

Բաղդասարյան Էլլա Արամի

17,3

14

13

8

52,3

Էստ.

 

5.

30

Մխիթարյան Արամ Արթուրի

15,2

13

12

12

52,2

Էստ.

 

6.

22

Հարությունյան Նարեկ Հարությունի

10,1

8

16

18

52,1

Ժող.

 

7.

1

Կակոսյան Լիլիթ Սասունի

13,2

14

14

10

51,2

Դաս.

 

8.

32

Բաբայան Մարիամ Արթուրի

13,5

13

13

12

51,5

Էստ.

 

9.

65

Արշակյան Արտուշ էդիկի

15,1

13

15

8

51,1

Ժող.

 

10.

35

Վարդանյան Կարեն Գառնիկի

9,9

11

18

12

50,9

Ժող.

Զին.

արտ

11.

61

Հովհաննիսյան Էդգար Արթուրի

9,7

10

16

15

50,7

Դաս.

 

12.

34

Հայրապետյան Կատրին Էդուարդի

14,1

12

11

12

49,1

Ժող.

 

13.

13

Հակոբյան Արթուր Դավիթի

10,6

12

14

12

48,6

Ժող.

 

14.

56

Սարգսյան Տիգրան Էդմոնի

13,5

14

12

9

48,5

Ժող.

 

15.

42

Սահակյան Դավիթ Տիգրանի

11,4

13

15

9

48,4

Ժող.

 

16.

2

Իսախանյան Լուսինե Գեղամի

15,3

11

13

9

48,3

Դաս.

 

17.

63

Վարդանյան Սյուզաննա Ռոմանի

14

13

13

8

48

Էստ.

 

18.

55

Հարությունյան Տաթևիկ Աբրահամի

12,8

13

14

8

47,8

Էստ.

 

19.

24

Մովսիսյան Ռուբիկ Գարեգինի

11,2

9

15

12

47,2

Ժող.

 

20.

43

Պետրոսյան Ռաֆիկ Գևորգի

11,9

13

13

9

46,9

Ժող.

 

21.

28

Գաբրիելյան Ռազմիկ Սամվելի

10,7

13

9

14

46,7

Ժող.

 

22.

62

Գյուլազյան Վահագն Արտյոմի

12,6

14

10

10

46,6

Ժող.

 

23.

41

Թամոյան Համլետ Դավիթի

9,7

14

13

9

45,7

Ժող.

 

24.

10

Բաբիկյան Գոռ Արմանի

12,7

13

11

9

45,7

Ժող.

 

25.

5

Եղիկյան Սիլվա Արմանի

12,4

12

11

10

45,4

Էստ.

 

26.

45

Պողոսյան Թաթուլ Կարենի

11,4

11

13

9

44,4

Ժող.

 

27.

8

Կարապետյան Քրիստինա Վահեի

12,8

12

10

9

43,8

Էստ.

 

28.

33

Մուրադյան Սամվել Արթուրի

9,7

8

14

12

43,7

Դաս.

 

29.

52

Գևորգյան Գյուլնարա Ստեփանի

12,7

10

12

9

43,7

Դաս.

 

30.

3

Վարդանյան Միլենա Պարգևի

13,4

11

10

8

42,4

Էստ.

 

31.

38

Զաքարյան Նարեկ Սանասարի

10,3

11

11

10

42,3

Ժող.

 

32.

11

Լազարյան Մհեր Հովիկի

11,3

13

10

8

42,3

Ժող,

 

33.

26

Շահբազյան Վիկտոր Վիրաբի

10,6

11

12

8

41,6

Ժող.

Արտ.

34.

15

Սիմոնյան Դավիթ Սիմոնի

9

8

12

10

39

Էստ.

 

35.

59

Միրզոյան Հայկ Հրաչիկի

11

9

11

8

39

Էստ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Մրցույթով անցած դիմորդների ցուցակ

 

Հ/Հ

գ/Հ

ԵՐԳՉԱԽՄԲԱՎԱՐՈՒԹՅՈՒՆ/հիմնական կրթություն IX բազա /

Մ.բ.

Հ.լ.

Սոլֆ.

Մասն

Ընդհ.

1

3

Նիկողոսյան Անգելինա Տիգրանի

14.3

11

9

9

43,3

2

1

Վարդիկյան Նարեկ Արտաշեսի

10.7

8

8

11

37,7

 

 

Ընդունող հանձնաժողով


________________________________________________________________________

15 հուլիս 2019

________________________________________________________________________

11 մարտ 2019


Կոմիտասի անվան Կամերային դահլիճում տեղի ունեցավ «Արտ Մյուզիք» արվեստի միջազգային 10-րդ մրցույթ-փառատոնի հանդիսավոր բացումը:

________________________________________________________________________
28 փետրվարի 2019


Քոլեջի տնօրինությունը շնորհավորում է ժողովրդական գործիքների բաժնի /կիթառ/ 1-ին կուրսի ուսանող Անրի Մարտիրոսյանին Պրահայում կայացած «Christmas Stars of Prague» միջազգային մրցույթ-փառատոնում I մրցանակի արժանանալու կապակցությամբ:
________________________________________________________________________

21 փետրվարի 2019

Ծանոթություն կոմպոզիտոր Աննա Գարսոյանի ստեղծագործական գործունեությանը:
Ղեկավար՝ երաժշտության տեսության ամբիոնի դասախոս Աիդա Խաչատրյան:
________________________________________________________________________


Հարգելի  ուսանողներ և դասախոսներ:
Առնո Բաբաջանյանի անվան Պետական Երաժշտամանկավարժական քոլեջը սրտանց շնորհավորում է Ձեզ գալիք Նոր տարվա և Սուրբ ծննդյան տոների առթիվ, մաղթելով առողջություն, երջանկություն և ամենայն բարիք:
_______________________________________________________________________
27 օգոստոսի 2018


Հարգելի Առնո Բաբաջանյանի անվան Պետական Երաժշտամանկավարժական քոլեջի ուսանողներ և դասախոսներ: 

ՇՆՈՐՀԱՎՈՐՈՒՄ ԵՆՔ ՁԵԶ ՆՈՐ ՈՒՍՈՒՄՆԱԿԱՆ ՏԱՐՎԱ ԱՌԹԻՎ:

Ուսումնական տարին սկսվում է սեպտեմբերի 1-ին (շաբաթ): 

Սեպտեմբերի 1-ի միջոցառումների պլանը՝

10.00 – քոլեջի մեծ դահլիճում /1-ին հարկ/ գիտելիքի օրվան նվիրված հանդիպում՝ տնօրինության և առաջին կուրսեցիների ու նրանց ծնողների հետ:

11.00 – առաջին կուրսեցիների հանդիպում կուրսղեկների հետ:

Բոլորի ներկայությունը պարտադիր է:
_______________________________________________________________________

8 դեկտեմբերի 2017

Երևանի Առնո Բաբաջանյանի անվան պետական երաժշտամանակավարժական քոլեջը կազմակերպում է 

ԴԱՇՆԱՄՈՒՐ ՆՈՐՈԳԵԼՈՒ ԵՎ ԼԱՐԵԼՈՒ ԴԱՍԸՆԹԱՑ

Դասընթացի տևողությունը՝ 5 ամիս
Սկիզբը՝ 2018 թ. փետրվարի 1-ին
Դասընթացի ավարտին շրջանավարտը կկարողանա.

• շտկել դաշնամուրի մեխանիկական թերությունները
• դաշնամուր լարել

Դասընթացը հաջողությամբ ավարտողներին տրամադրվում է սերտիֆիկատ
Ուսանողների գրանցման վերջնաժամկետը՝ ս/թ դեկտեմբերի 25-ը
Դասընթացը վճարովի է
Բաբաջանյան քոլեջի ուսանողների համար գործում է զեղչ

Մանրամասների համար զանգահարել հետևյալ հեռախոսահամարներով.

(010) 285320, (010) 282979

 

 

________________________________________________________________________

17 հոկտեմբերի 2017
ՀՀ ժողովրդական արտիստ, ՀՀ Պետական մրցանակի դափնեկիր, Երևանի Կոմիտասի անվան պետական կոնսերվատորիայի պրոֆեսոր Սվետլանա Նավասարդյանի մենահամերգը՝ Առնո Բաբաջանյանի անվան պետական երաժշտամանկավարժական քոլեջում:
 

________________________________________________________________________

12 սեպտեմբեր 2017

Հարգելի Առնո Բաբաջանյանի անվան Պետական Երաժշտամանկավարժական քոլեջի շրջանավարտներ: Այս տարի նշվում է քոլեջի 50 ամյակը, ինչի կապակցությամբ հրավիրում ենք ձեզ մասնակցելու առաջիկա միջոցառումներին և նոյեմբերի 24-ին կայանալիք գալա համերգին, որը տեղի կունենա Կոմիտասի անվան կաներային երժշտության տանը:

Մեր քոլեջի բոլոր տարիների շրջանավարտներին հրավիրում ենք միանալ ֆեյսբուքյան խմբին կամ արձագանքել «Հետադարձ կապի» միջոցով: 
  
Եթե ձեզ կամ ձեր մտերիմներին ճանաչեցիք այս նկարներում, խնդրում ենք գրել ներկայիս մասնագիտության կամ զբաղմունքի մասին, նաև կարող եք տեղադրել մեզ մոտ սովորած տարիների ուսանողական նկարներ:
Ակնկալում ենք ակտիվ մասնակցություն:  

________________________________________________________________________

 

Հայտագիր

Գալա-համերգ

Թավջութակի երաժշտության համերգ

Բարեգործական համերգ

Ամանորյա համերգ

Դասարանական համերգ

Դասացուցակ
2018-2019 ուստարվա առաջին կիսամյակի խմբակային պարապմունքների դասացուցակ Ուշադրություն: Դասացուցակում կարող են մտցվել փոփոխություններ: Ծանոթացեք դրանց ուսումնական մասի ցուցատախտակից:
Հետևեք մեզ